Ana Sayfaya Gitmek İçin Tıklayınız...

Flash görüntülenemiyor!

MASH MACHINE ‘KENDİ MÜZİĞİNİ KENDİN YAP’ SLOGANI İLE MODUS EVENTS`DE

Yaklaşık1 senedir Avrupa`da gerçekleşen etkinliklerde ilgi çekici, yaratıcı bir eğlenceve üretim  makinası olan Mash Machine ‘`Kendi Müziğini Yap`` sloganı ile Türkiye`de.


Tüm yüzeyleri ve ekipmanları, arzunuza göre şirket logo ve görseliniz ile dizayn edilebiir. Mash Machine, bu özelliği sayesinde etkileyici bir pazarlama ve etkinlik aracıdır. 


PETRO CANADA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ...

Kanada’nın en büyük şirketlerinden, Vancouver 2010 Kış Oyunları’nın ana sponsoru olan Petro Canada’nın Yönetim Kurulu üyeleri ve eşleri muhteşem bir programla, Modus Events tarafından İstanbul’da ağırlandı. Tamamı VIP olarak ağırlanan yöneticiler ve eşleri, W-Hotel İstanbul’da konakladı ve kaldıkları 5 gün boyunca Modus Events’in zengin program içeriği ile, İstanbul’un unutulmaz güzelliklerini yaşama firsatı buldular.

ANTONIO CARRARO TRAKTÖRLERİ ANTALYA’DA BULUŞTU...

100 Yıllık geçmişe sahip İtalyanın en önemli markalarından olan Antonio Carraro Traktörleri yıllık geleneksel bayii ve servis toplantısını Modus Events’in organizasyonu ile Antalya Club Hotel Sera da gerçekleştirdi. Yeni ürünlerin tanıtıldığı ve servis eğitimlerinin verildiği toplantılar katılımcılar tarafından oldukça tatmin edici bulundu.

MOTUL PERFORMANS YAĞLARI MOTOPLUS FUARINDAYDI...

Motosiklet tutkunları, Türkiye'nin en kapsamlı Motosiklet fuar olan MotoPlus’ta buluştu. İstanbul Fuar Merkezin'de düzenlenen fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipman sergilendi. Tüm yüksek hız yarışlarında gerek sponsor gerekse kullanım olarak değer yaratan Motul Performans yağları, MotoPlus’ta, özel dizayn standıyla Modus Events’in organizasyonuyla katıldı. Gerek stand dizaynı ve gerekse standta yapılan etkinlikler, Modus Events’in gerçekleştirdiği organizasyon, 2010 yılında motosiklet sevenlerle çeşitli etkinliklerle buluşmayı planlıyor.

BOVIS LEND LEASE, CEMEA & LAC IIF ÖDÜL TÖRENİ İÇİN EVSAHİPLİĞİNİ İSTANBUL’DA YAPTI...

Uluslararası güvenli ve sağlıklı ofisler geliştirilmesi ile ilgili önemli bir yeri olan CEMEA & LAC IIF ödülleri Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus da, Modus Events’in organizasyonuyla yapıldı. Yaklaşık 20 değişik ülkeden katılan yarışmacı ve katılımcılar, proje ve inşaat yönetimi konusundan dünyada etkin rol oynayan Bovis Lend LeaseTürkiye tarafından ağırlandı. İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerini de yakından tanıma imkanı bulan konuklar, düzenlenen görkemli ödül töreni içinde memnuniyetlerini dile getirdiler.