Ana Sayfaya Gitmek İçin Tıklayınız...

Flash görüntülenemiyor!


Pist Heyecanı


Modus Events`in Pist Heyecanı® programı, kurum çalışanlarına veya müşterilerine araç sürüş yetenek ve tekniklerini geliştirerek, araba kullanmaktan aldıkları zevki arttırmak amacındadır.

Program sırasında eğitim programına dahil edilmiş olan çeşitli yarışmalar ile hem katılımcılar arasında rekabet yaratması nedeniyle eğitime olan ilgiyi hem de motivasyonu arttırmaktır.

Sürüş Eğitim Merkezi`nin araç filosunda Alfa Romeo`nun tüm sınıflarından, rahat kullanım, performans, spor, duygu ve tutkuyu harmanlayan, yaklaşık 50 araç, bulunmaktadır.  Programda, eğitimleri verenler profesyonel, nitelikli ve motivasyonu yüksek, yarış dünyasından gelen ve kullandıkları araçları hangi sınırlara kadar zorlayabileceklerini hissedebilen profesyonel sürücülerdir.

Program süresince kullanılan tüm araçlarda bulunan video-kayıt cihazları, eğitim süresince yapılanların kayıt edilmesini ve sonrasında bu kayıtların eğitmenler İle değerlendirilerek, sürücüdeki teknik eksiklilerin tespit edilmesini sağlamaktadır. Tüm katılımcılara, bu zorlu ve adrenaln yüklü eğitim sonunda katılım ve başarılarını gösteren bir diploma verilmektedir.