Ana Sayfaya Gitmek İçin Tıklayınız...

Flash görüntülenemiyor!


Göklerde İt Dalaşı


Modus Events`in Göklerde İt Dalaşı® programı, iki adet saldırı uçağının keskin manevra ve benzeri yollarla havada savaşması olarak açıklanabilir. Amerika`nın çeşitli bölgelerinde düzenlenebilen bu aktivite, hem münferit hem de gruplar için yüksek adrenalin garanti etmektedir.

Amerika sivil havacılık dairesinin desteklediği ve güvenlikle ilgili tam onay verdiği bu uçuşlarda Amerikan Hava Kuvvetlerinin savaş pilotu eğitimi için kullanılan, yüksek manevra kabiliyetli “The Marchetti SF260” ve kokpit özellikleri ile F-16 şavaş uçaklarını anımsatan “The Extra 350L” uçakları kullanılmaktadır.

Program sırasında teorik ve pratik eğitimleri veren ve uçakta da yanınızda olacak pilotlar Vietnam veya Çöl Fırtınası savaşlarında savaş pilotu olarak yer almış, Top Gun savaşçı akademisinde eğitilmiş ve hava savaş taktiği konusunda tam yetkin ve eğitimli pilotlardır. Programının içeriği basit uçuş manevraları ile Amerikan Hava Kuvvetlerinde öğretilen havada çarpışmanın inceliklerini öğrenmek ve keyfini tatmaktır.

Uçuş ve it dalaşı esnasında yer eğitiminde öğrendiğiniz uçuş eğitimi ve çeşitli manevraları deneme ve uygulama imkanı bulacaksınız. Sonrasında yaşanacak gerçek macerada gerek elektronik ekranınızdan gerekse kuyruk dumanından takip edebileceğiniz düşmanınızla çarpışma zamanı, çarpışma boyunca üç kokpit kamerası, bir kuyruk ve bir silah kanalına monte edilmiş kameralar tüm manevra, hareket ve seslerinizi kayıt edecektir. Hava üssüne döndüğünüzde tecrübeli taktik pilotuyla beraber yapacağınız değerlendirmede seyredilecek videolar ile tüm it dalaşı anını bir kez daha yaşayacak teori ile pratik arasındaki farklılıklarını etüd edebileceksiniz.