Ana Sayfaya Gitmek İçin Tıklayınız...

Flash görüntülenemiyor!


Ferrari ile İtalya


Modus Events, kişisel yada kurumsal hizmet verdiği müşterilerine “yüksek motivasyon” yaratan ve “eşsiz” deneyimler yaşamalarını hedefleyen lüks ve özel gezi programları oluşturmaktadır.

Uzun süreli memnuniyet sağlayan bu programlar; sanat, doğa ve duyguyu birarada sunabilen birinci sınıf servislere sahiptir. Grup olarak yapılan gezilerde üst düzey yönetici topnatıları düzenlenerek, keşif ve toplu deneyimlerin paylaşımları da yapılabilmektedir.

Modus Events`in, Ferrari ile İtalya® programı, her katılımcının Ferrari`nin son modelleriyle tanışması ve onları İtalya`nın unutulmaz manzaraları eşliğinde kullanma keyfini yaşatmaktır.

Programın içeriği kişi ve şirkete özel, yaşam tarzı, beğeniler ve hayalleri gözönünde tutularak hazırlanmaktadır. Gerçek bir Ferrari ekibi gibi, eğitimli ve destek birimine sahip bir grupla, araç sürme zevkini de yaşayacaksınız. Bu program, kültürel ve sağlık turlarından sosyal aktivitelere kadar uzanan geniş içeriği ile dolu dolu yaşanacak ve hayat boyu unutulmayacak bir deneyimdir.